יום שני, 28 במרץ 2011

כשנכנס אדר מרבין בשמחה!!!

שלום לכולם!
אני חושבת שפורים הזה, השנה הזאת היה הפורים הכי שמח שחוויתי אי פעם,
בכלל לא הייתה סיבה מיוחדת, לא הייתי בשום מסיבה...(אני לא party girl ואף פעם לא הייתי...).
גם לא התחפשתי, המקסימום שאני עושה מבחינת תחפושת זה להתאפר קצת. אני תמיד מאופרת אבל בפורים אני עושה משהו קצת אחר על הפנים...אתן לכם דוגמא :
עשיתי את זה עם המסיכה של טים הולץ וצללית בגוון ירוק...זה מזה פשוט...@ חחחאבל השנה הזאת תפרתי תחפושת ליעל, וזה יצא כל כך יפה ומיוחד, (וזה לא שאני תופרת ברמה של הוט קוטור או משהו דומה...ובכל זאת זה היה מרשים..הסתרתי כמה שיכולתי את כל הטעויות תפירה שלי ...חחח)
ובעבודה הייתי אחראית על וועדת קישוט, מה שנתן לי אוטומטית שבוע שלם פטור מלענות לשיחות ולהיות כל כולי ביצירה.
והכייף הכי גדול הוא שהבית שלנו מתמלא זאטוטים בתחפושות כל כך מתוקות. והריח של העוגיות הטעימות שהכנו יחד. הכל יחד עשה לי טוב על הנשמה ושמחה גדולה!
ולסיום סיומת של החג השמח הזה- יש תחרות של עיצוב דף לאלבום בנושא פורים,
עשיתי מירוץ נגד הזמן כדי להעלות את הדף בזמן, זה אומר ללכת פעמים ביום לקניון כדי לפתח תמונות ולאסוף אותם, לבוא הביתה אחרי משמרת ערב ולשבת עד 2 וחצי לפנות בוקר כדי לסיים את הדף המעוצב שלי.
לקום בבוקר, לנקות חלונות , תריסים ווילונות ולסיים מהר כדי להספיק להעלות תמונות לפורום- ועל הדרך ללכת מכות עם המחשב, לצעוק ולהתעצבן עליו כדי שיצליח לקלוט אינטרנט של השכנים ויעשה לי טובה ויעלה את התמונות לפני שאני ממש ממש מאחרת לעוד משמרת בעבודה....הצלחתי!!! עכשיו נשאר להחזיק אצבעות כי יש פרסים מממממממש שווויייים!!!
זה הדף שלי:
ואני מתנצלת מראש שצינזרתי את העיניים של הנסיכה שלי, אסור לי להעלות תמונות מלאות שלה...

אה כן..וכמעט שכחתי.... הכנתי משלוחי מנות בעיצוב מיוחד...וכל מי שקיבל כל כך התלהב, לדעתי קודם כל מגורם ההפתעה..אף אחד לא ציפה לקבל משלוחה...חחח
בתמונה הראשונה אלו משלוחים שעשיתי עם המסיכה של טים הולץ, ודיו דיסטרס במגוון צבעים... על זה הוספתי חותמת סילסולים של טים הולץ.
ובאלו יש חותמות של מגנוליה...אמנם לא מקוריות, אבל אהבתי את המגנוליות המחופשות.


תגובה 1:

  1. מגניב!
    איך עחלה לך רעיון מקורי כל כך? חחחחח,אחלה מסיכה לפורים:-)
    אהבתי את משלוחיי המנות,עיצוב נהדר.

    השבמחק